Patchcordy

Typ vláknaKombinace konektorůBroušeníDélkaProvedení
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:258 produktů
Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 5m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 5m
251 Kč 303,8 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 3m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m
225 Kč 272,6 Kč s DPH
Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 5m
Skladem
Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 5m
1 071 Kč 1 295,8 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 3m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m
218 Kč 264,3 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 2m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m
213 Kč 258,1 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 5m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 5m
248 Kč 299,7 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 3m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m
227 Kč 274,7 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 10m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m
240 Kč 290,4 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m
206 Kč 249,7 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 5m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm,5m
248 Kč 299,7 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m
141 Kč 170,6 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 2m, OM3
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m
161 Kč 194,8 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 10m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m
240 Kč 290,4 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
220 Kč 266,2 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 10m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 10m
291 Kč 351,7 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 3m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
227 Kč 274,7 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m
141 Kč 170,6 Kč s DPH
Patch cord E2000/APC-E2000/APC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 5m
Skladem
Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-E2000/APC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 5m
1 559 Kč 1 886,5 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m
157 Kč 190,0 Kč s DPH
Patch cord E2000/APC-E2000/APC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 1m
Skladem
Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-E2000/APC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 1m
1 528 Kč 1 848,4 Kč s DPH