Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 5m

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 5m
231 Kč
278,9 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódPO9DSTST5
PopisDiskuzeKe stažení
Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Standardně jsou patchcordy vyráběny v různých délkách a provedeních - simplex nebo duplex, singlemode nebo multimode, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm) a všemi typy konektorů. Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebiratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní. Všechny patchcordy je možné vyrobit i v zesílené variantě HEAVY DUPLEX.
Typ vláknaSM, 9/125, OS2 G.657A
Kombinace konektorůST-ST
BroušeníUPC-UPC
Délka5 m
ProvedeníDUPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Dokumenty ke stažení
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Alternativní produkty