Vánoce
Legrand
OM5
Nová zafukovačka
Výprodej kabelů
FTTh
Výprodej TE

Doporučujeme
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
Akce
Skladem
40,0 Kč48,4 Kč s DPH
Legrand vyvazovací panel 1U 5x kovové oko
Novinka
Skladem
168 Kč203,3 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
Akce
Skladem
21,0 Kč25,4 Kč s DPH
Napájecí panel, 2m, 19", 7x230V, 1U
Skladem
500 Kč605,0 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
18,6 Kč22,5 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
194 Kč235,1 Kč s DPH
Nejprodávanější

Specializovaný obchod s materiálem pro datové sítě

Ma-Fia s.r.o. je specializovaný velkoobchod, věnující se prodeji a distribuci materiálu pro výstavbu datových sítí.

Společnost započala svoji činnost v roce 2008, kdy se zařadila na trh specializací na optické sítě a vývojem vlastních produktů, z nichž některé jsou chráněny průmyslovým patentem.

Díky spojení s prestižním výrobcem kabelů Kabelovna Děčín Podmokly, s.r.o. a senzitivnímu přístupu ke klientům se Ma-Fia s.r.o. již za pár let etablovala jako významný hráč na trhu datových sítí.

Postupným vývojem trhu, zúročením získaných zkušeností a zejména díky zákazníkům, se Ma-Fia s.r.o. v posledních letech stává lídrem v oblasti prodeje a distribuce prvků pro budování metalické a optické infrastruktury nejen v rámci České republiky, ale i oblasti Evropy.

Směrem k našim klientům z řad ISP a instalačních společností dbáme především na vstřícnost, flexibilitu a expresní vyřízení dodávek. Samozřejmostí je maximální technická a obchodní podpora, návrh infrastruktury dle požadavků a pozáruční servis.

Provozovna a hlavní sídlo společnosti se nachází v Brně, pouhé 4 minuty jízdy ze sjezdu 201 dálnice D1.

Jste u nás vždy vítáni, a budeme potěšeni Vaši návštěvou.