Výprodej

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:16 produktů
Držák pro 1 svorkovnici 2/10 typ Krone
Výprodej
Vyprodáno

41,00 Kč 49,61 Kč s DPH
F konektor pro koaxiální kabel 6mm
Výprodej
Vyprodáno

2,00 Kč 2,42 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
65,00 Kč 78,65 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
70,00 Kč 84,70 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m
76,00 Kč 91,96 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m
95,00 Kč 114,95 Kč s DPH
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
Akce
Skladem
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
40,00 Kč 48,40 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
Akce
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
21,00 Kč 25,41 Kč s DPH
Kabel telefonní kabel 6-žilový lanko 100m bílý
Výprodej
Skladem

3,30 Kč 3,99 Kč s DPH
Kabel optický J-V(ZN)H, 2vl., 50/125, OM3, LSOH, 22T1, AQU, 2mm, KDP
Akce
Výprodej
Skladem
Kabel optický J-V(ZN)H, 2vl., 50/125, OM3, LSOH, 22T1, 2mm, KDP
2,00 Kč 2,42 Kč s DPH
Kabel optický J/A-VQ(BN)H 16vl., 50/125, OM3, LSOH, 5ET1, BKL, Eca, KDP
Akce
Výprodej
Skladem

15,00 Kč 18,15 Kč s DPH
Patch cord E2000/APC-E2000/APC, Duplex, 09/125, 1,8mm, fialový, Diamond, All Wave Flex, 2m
Akce
Skladem
Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-E2000/APC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 2m
900,00 Kč 1 089,00 Kč s DPH
Patch cord E2000/APC-LC/UPC, Duplex, 09/125, 1,8mm, fialový, Diamond, All Wave Flex, 2m
Akce
Výprodej
Skladem
Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 2m
520,00 Kč 629,20 Kč s DPH
Pigtail E2000/APC SM 2m, Diamond, fialový
Akce
Výprodej
Skladem
Pigtail optický E2000/APC, SM, OS1, 9/125, 900µm, 2m Huber Suhner
260,00 Kč 314,60 Kč s DPH
Pigtail E2000/APC SM 4m, Diamond, fialový
Akce
Výprodej
Skladem
Pigtail optický E2000/APC, SM, OS1, 9/125, 900µm, 2m Huber Suhner
260,00 Kč 314,60 Kč s DPH
Adaptér optický E2000, Simplex, APC, Singlemode, Diamond, barevný rámeček
Akce
Výprodej
Skladem
Optický adaptér E2000-E2000, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule, barevné rámečky
145,00 Kč 175,45 Kč s DPH