Výprodej

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:49 produktů
Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m
120,00 Kč 145,20 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 9/125 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m
110,00 Kč 133,10 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
100,00 Kč 121,00 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m
115,00 Kč 139,15 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
90,00 Kč 108,90 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m
95,00 Kč 114,95 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m
110,00 Kč 133,10 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 3m
85,00 Kč 102,85 Kč s DPH
Kabel optický A-DQ2Y, 12x1,5, 144vl., 9/125, PE, 8,6mm, WM0I, MLT, KDP
Výprodej
Vyprodáno
Optický kabel vhodný pro venkovní použitý k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE plášt, 144 vláken, singelmode, 9/125, WM0I, 8,6 mm, KDP
24,20 Kč 29,28 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 2m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m
80,00 Kč 96,80 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 2m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m
95,00 Kč 114,95 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 3m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m
90,00 Kč 108,90 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 3m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m
101,00 Kč 122,21 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
115,00 Kč 139,15 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 5m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
134,00 Kč 162,14 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 1m, OM3
Výprodej
Vyprodáno
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m
75,00 Kč 90,75 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 1m, OM3
Výprodej
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m
88,00 Kč 106,48 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 1m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 1m
80,00 Kč 96,80 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 3m
90,00 Kč 108,90 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 5m
100,00 Kč 121,00 Kč s DPH