Optické sítě

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:11 produktů
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m
62,0 Kč 75,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
65,0 Kč 78,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
70,0 Kč 84,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m
76,0 Kč 92,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m
95,0 Kč 115,0 Kč s DPH
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
Akce
Skladem
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
40,0 Kč 48,4 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
Akce
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
21,0 Kč 25,4 Kč s DPH
Kabel optický A-DQ(ZN)24 HD 12x1,5, 144 vl. 9/125 BLK, Z202, KDP
Výprodej
Skladem
Optický kabel vhodný pro venkovní použitý k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE plášt, 144 vláken, singelmode, 9/125, Z202, 7,1 mm, KDP
60,3 Kč 73,0 Kč s DPH
Attenuator ST/PC-ST/PC, SM, útlum 5dB
Výprodej
Skladem

100 Kč 121,0 Kč s DPH
Attenuator ST/PC-ST/PC, SM, útlum 10dB
Výprodej
Skladem

100 Kč 121,0 Kč s DPH
Optický box, IP20, výkl. management 24 svárů, průběžné vstupy, zámek šroubem, 192x127x50mm
Výprodej
Skladem
Optický box, IP20, výkl. management 24 svárů, průběžné vstupy, zámek šroubem, 192x127x50mm
250 Kč 302,5 Kč s DPH