Patchcordy

Typ vláknaKombinace konektorůBroušeníDélkaProvedení
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:283 produktů
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 2m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 2m
209,80 Kč 253,86 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/UPC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 1m
199,50 Kč 241,40 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 2m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m
215,00 Kč 260,15 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 0,5m
Předpokládané naskladnění : 5.6.
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 0,5m
161,50 Kč 195,42 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 2m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 2m
205,00 Kč 248,05 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m
189,20 Kč 228,93 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 2m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m
220,10 Kč 266,32 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 0,5m
Předpokládané naskladnění : 5.6.
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS1, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 0,5m
156,90 Kč 189,85 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 1m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

176,00 Kč 212,96 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 10m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

253,00 Kč 306,13 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 2m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 2m
199,50 Kč 241,40 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 1m
197,80 Kč 239,34 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 10m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m
287,20 Kč 347,51 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 3m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 3m
215,00 Kč 260,15 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m
194,30 Kč 235,10 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 2m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m
208,10 Kč 251,80 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
223,60 Kč 270,56 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
233,90 Kč 283,02 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Na cestě
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
244,20 Kč 295,48 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 3m
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m
230,50 Kč 278,91 Kč s DPH