FIBARO Žaluziový modul 3, Roller Shutter 3, Z-Wave Plus

Roller_Shutter_3_1
1 315,00 Kč
1 591,15 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódFGR-223 ZW5
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

Roller Shutter 3 je určen pro ovládání rolet, markýz, žaluzií, motorů bran a dalších jednofázových, střídavě napájených zařízení. Dovoluje precizní pozicování rolet nebo žaluziových lamel. Zařízení je vybaveno monitorováním výkonu a spotřeby energie. Jako všechny ostatní aktory, může ovládat připojená zařízení díky Z-Wave síti nebo pomocí vypínačů připojených přímo k modulu.

 

Stínění pod kontrolou

Žaluziový modul 3 Vám zajistí bezdrátové ovládání Vašich venkovních i vnitřních žaluzií, rolet, markýz, vrat či příjezdových bran. Umožní Vám snadné vzdálené ovládání přes mobilní aplikaci ať už jste kdekoliv a to vše s přesnou vizualizací polohy žaluzií. Díky inteligenci systému FIBARO můžete ovládat stínění v celém domě jedním tlačítkem, nebo nastavit automatické vytažení v určitý čas. Nově s funkcí měření spotřeby energie.

 

Ruční i vzdálené ovládání

Nezáleží zda jste doma, v práci či na dovolené. Tlačítko na zdi není pro systém FIBARO zdaleka jediný způsob ovládání. Vaše stínění můžete pohodlně řídit na dálku pomocí mobilní aplikace, případně využít další ovládací prvky FIBARO, jako je klíčenka, či bezdotykový ovladač Swipe. Samozřejmostí jsou také bezdrátová tlačítka, která lze umístit kamkoliv na zeď, aniž byste museli natahovat jediný kabel.

 

5 řídících módů

Na základě typu zařízení, které budete pomocí žaluziového modulu ovládat je připraveno 5 individuálních řídících módů, které zajistí skvělé a intuitivní ovládání pro konkrétní zařízení. Například při konfiguraci žaluzií stačí vybrat mód Žaluzie, což Vám zajistí přesnou vizualizaci jejich pozice včetně naklopení lamel v mobilní aplikaci.

 

Bezpečný výjezd z garáže

V případě použití žaluziového modulu pro ovládání garážových vrat můžete využít funkci pauzy. Funkce pauzy Vám zajistí, že se vrata sama zavřou po Vámi nastavené době. Můžete tak s klidem opustit garáž, aniž byste měli obavy z nezabezpečené místnosti. Pro zajištění toho, že se vrata nezavřou dříve než opustíte garáž, připojte k žaluziovému modulu 3 také IR bariéru a další spínač pro bezpečné zastavení, který Vám zajistí okamžité pozastavení vrat v případě hrozícího poškození.

 

Perfektní kalibrace

FIBARO Žaluziový modul 3 vyžaduje kalibraci pro precizní práci s dadným motorem. Implementovaný kalibrační mechanismus umožňuje velmi přesné určení polohy stínění na základě polohových spínačů a pozice žaluzií. Díky kalibraci systému FIBARO pozná nejen to, zda jsou žaluzie vytažené či stažené, ale také přesné naklopení lamel.

 

Snadná instalace

Díky extrémně malým rozměrům (37 x 42 x 17mm) je FIBARO Žaluziový modul 3 připraven pro každé použití. Stačí jej nainstalovat do stávajících motorů, nebo přímo do tlačítek. Samotný modul již následně komunikuje pomocí bezdrátového protokolu Z-Wave. V praxi tak o něm nebudete vůbec vědět. Instalaci můžete zvládnout i sami, nicméně doporučujeme se obrátit na některou z montážních firem.

 

Mějte kontrolu nad spotřebou

Žaluziový modul 3 v sobě skrývá také funkci měření spotřeby, díky které budete mít detailní monitoring nad spotřebou elektrické energie. Společně s dalšími zařízeními FIBARO, které umožňují měření spotřeby, můžete mít perfektní kontrolu nad Vašimi náklady. K měření budete potřebovat také některou z řídicích jednotek FIBARO Home Center.

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení