FIBARO Klíčenka KeyFob, Z-Wave Plus

KeyFob_1
1 095,00 Kč
1 324,95 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódFGKF-601
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Klíčenka, se kterou ovládnete dům

Klíčenka FIBARO KeyFob je Váš nový osobní ovladač, který bude neustále s Vámi. Pro základní pokyny už nemusíte zapínat mobilní aplikaci. Jednoduchost a fakt, že je neustále s Vámi dělá z klíčenky neocenitelného pomocníka.

 

Navržena přímo pro Vás

Klíčenka FIBARO byla navržena s důrazem na ty nejmenší detaily. Její ergonomický a kompaktní tvar inspirovaný přírodou padne přesně do Vaší dlaně a vyvýšená tlačítka s odlišnými tvary umožní ovládat Váš dům i poslepu.

 

Přizpůsobí se Vám

Každé z šesti tlačítek vykonává funkci, kterou potřebujete. Klíčenka zároveň reaguje na počet stisků (1x, 2x a 3x), podržení tlačítka a kombinaci tlačítek. Díky tomu lze snadno ovládat připravené scény.

 

 

Bezpečí na prvním místě

Klíčenka je dodávána s plně konfigurovatelným automatickým PIN zámkem, který spolehlivě chrání před nechtěným kliknutím, nebo neoprávněným použitím.

 

Zjednodušte si život nejen doma

Ať už jste profesionální fotograf, nebo jen připravujete prezentaci pro své obchodní partnery, klíčenka FIBARO Vám značně zjednoduší život. Zatažení rolet, zapnutí hudby a vytvoření správného osvětlení jedním kliknutím? Pro klíčenku FIBARO žádný problém.

 

Inteligentní ovladač, který si zamilujete

Klíčenka FIBARO KeyFob je inteligentní ovladač, kterým můžete vybavit celou Vaši rodinu. Klíčenkou můžete nejen ovládat jednotlivé příkazy, ale až 30 konkrétních akcí. Dvouletá životnost baterie zajistí, že se o zařízení nebudete muset starat. K výměně baterie Vás poté jednoduše upozorní systém FIBARO.

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení