FIBARO Ovládání gesty, Swipe, Z-Wave Plus

Swipe_1
Výprodej
900,00 Kč
1 089,00 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódFGGC-001 ZW5
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Swipe je revoluční, baterií napájený ovladač, který komunikuje skrze Z-Wave síť. Přejeďte svou rukou nahoru, dolů, doleva či doprava či udělejte kruh před ovladačem Swipe a můžete tak ovládat svůj chytrý domov. Swipe také podporuje sekvence gest.

 

Zjednodušte si život

Swipe je unikátní bezdotykový ovládací panel, jenž umožňuje řídit domácnost pouhým pohybem  rukou v prostoru. Dokáže rozeznat 6 různých gest. Lze jej použít jako dekoraci - dobře poslouží jako fotorámeček. Snadno jej umístíte kdekoliv a dokonce nemusí být vůbec vidět, neboť funguje i skrze pevné překážky. Díky technologii Z-Wave a bateriím nemusíte řešit žádnou kabeláž.

 

 

Přináší nové možnosti

Gestům můžete přiřadit libovolný příkaz. Ovládejte světla bez dotyku vypínače, roztáhněte žaluzie, zapněte televizi, přepínejte skladby či regulujte hlasitost. Nemusíte si mýt ruce při vaření, když budete chtít přepnout kanál, zvednout telefon nebo třeba otevřít návštěvě. Nový standart hygieny je pak příjemný bonus. Váš chytrý domov dostane doslova magický rozměr.

Moderní technologie a precizní zpracování

Swipe je kompatibilní se všemi Z-Wave řídicími jednotkami. Napájen může být 4 AA bateriemi či ze sítě pomocí micro USB. Rozměry jsou 178 x 130 x 29mm. Volitelně poskytne zvukovou a optickou odezvu jako potvrzení gesta. Vyrábí se v černém a bílém provedení a jeho povrch kryje tvrzený polykarbonát. Lze jej postavit na dodávaný elegantní stojánek, připevnit na zeď nebo třeba integrovat do nábytku (např. pod desku stolu).

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení