Splitter PLC 1x2, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm

Splitter PLC 1x2, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm
285 Kč
345 Kč s DPH
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
na dotaz
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódSPLIT1/2PLC-SC
PopisDiskuze
Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jsou vyrobeny v konstrukci TUBE. Vyhovující dle Telcordia: GR-1209-CORE GR-1221-CORE RoHS TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vanách či optických boxech, uvedených v naší nabídce. Na přání klienta je možné pozměnit konstrukci ve smyslu délky vláken, opláštění nebo konektorování. Každý splitter má svoje vlastní S/N. SPLITTERY, KTERÉ NEJSOU SKLADEM, JE MOŽNÉ DOSKLADNIT DO PÁR PRACOVNÍCH DNŮ
Počet výstupů2
Typ konektoruSC/UPC
ProvedeníTUBE
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: