Pigtail SC/APC-SC/APC, oboustranně konek., 9/125 5m, G657A, volná ochrana EASY STRIP

Pigtail SC/APC-SC/APC, oboustranně konek., 9/125 5m, G657A, volná ochrana EASY STRIP
Novinka
92,8 Kč
112,3 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
pozítří
Přepravní společností:
18.12.
KódPIO9SCASCA5G657AFB
PopisDiskuze

Pigtailový modul je alternativním provedením běžně používaných pigtailů. Multipigtail umožňuje variabilně stříhat potřebné délky z 5 metrového modulu, odpadá vybalování dalších pigtailů z obalů, a mimo jiné eliminuje zbytečný odpad. Opláštění EASY STRIP lze velmi snadno stripovat až na 1 metr. Využíváme prestižních vláken Corning G.657.A1 Clear Curve.

Typ konektoruSC
Typ vláknaSM, 9/125, OS2, G.657A
BroušeníAPC
Typ ochranyVolná "EASY STRIP"
ProvedeníSIMPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
18,6 Kč22,5 Kč s DPH
Ochrana svaru, předsmrštěná, 40mm, 2,5mm
Skladem
4,30 Kč5,2 Kč s DPH