Patchcordy G.657B3

Typ vláknaKombinace konektorůBroušeníDélkaProvedení
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:37 produktů
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  1m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
145 Kč175,5 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  2m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
151 Kč182,7 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  3m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
159 Kč192,4 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  5m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
173 Kč209,3 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  10m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
209 Kč252,9 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  15m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
245 Kč296,5 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  20m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
280 Kč338,8 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  25m, bílý
Na dotaz
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
298 Kč360,6 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  30m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
352 Kč425,9 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  35m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
366 Kč442,9 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  LC/UPC-LC/UPC, simplex,  1m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend
145 Kč175,5 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  50m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
411 Kč497,3 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  45m, bílý
Předpokládané naskladnění : 23.11.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
401 Kč485,2 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/UPC, simplex,  1m, bílý
Předpokládané naskladnění : 22.10.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
143 Kč173,0 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/UPC, simplex,  5m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
171 Kč206,9 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/UPC, simplex,  10m, bílý
Předpokládané naskladnění : 22.10.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
205 Kč248,1 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/UPC, simplex,  20m, bílý
Předpokládané naskladnění : 22.10.
Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3, alternativa EZ-Bend, FTTh aplikace
274 Kč331,5 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  LC/UPC-LC/UPC, simplex,  3m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend
159 Kč192,4 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  LC/UPC-LC/UPC, simplex,  5m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend
173 Kč209,3 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  LC/UPC-LC/UPC, simplex,  10m, bílý
Skladem
Optický simplexní patchcord s vláknem OFS G.657.B3 EZ-Bend
209 Kč252,9 Kč s DPH