Patchcordy armované

Typ vláknaKombinace konektorůBroušeníDélkaProvedení
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:6 produktů
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 15m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

297,00 Kč 359,37 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 1m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

176,00 Kč 212,96 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 10m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

253,00 Kč 306,13 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 2m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

166,00 Kč 200,86 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 3m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

193,00 Kč 233,53 Kč s DPH
Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 5m, bílý
Skladem

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu. Svoj...

209,00 Kč 252,89 Kč s DPH