Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 20m, bílý

Patch cord, flexibilní vlákno G.657.B3. 9/125,  SC/APC-SC/APC, simplex,  20m, bílý
280 Kč
338,8 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódPO9SSCASCA20EZ
PopisDiskuze

Optické simplexní patchcordy s G.657.B3 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu.

Vlákno G.657.B3 je resistentní vůči makroohybům 0,5 cm, a zajistí tedy plnou průchodnost světelného signálu i za ztížených podmínek mechanické deformace.

Typ vláknaSM, 9/125, OS2 G.657B3
Kombinace konektorůSC-SC
BroušeníAPC-APC
Délka20 m
ProvedeníSIMPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Pigtail SC/APC 9/125 2m, G657A, těsná ochrana
Skladem
46,4 Kč56,1 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
18,6 Kč22,5 Kč s DPH
Alternativní produkty