Pigtail ST/PC 62,5/125 2m

Pigtail ST/PC 62,5/125 2m
39,4 Kč
47,7 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódPIO6ST2
PopisDiskuzeKe stažení
Optický pigtail je předem připravené optické vlákno zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k zakončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování optických vláken provést dvěma způsoby - svařováním nebo pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Vlákno je již v konektoru zalomeno a továrně předleštěno - při instalaci tak odpadá její nejpracnější část, tedy broušení a leštění čelní plošky ferule konektoru. Standardně jsou pigtaily sériově vyráběny se singlemodovým vláknem 09/125 µm(OS1, OS2), multimodovým vláknem 50/125 µm(OM2, OM3, OM4) nebo 62,5/125 µm(OM1), všemi typy konektorů a sekundárních ochran. Sekundární ochrana 900µm může být těsná, polotěsná nebo volná. Podle použité ochrany je nutné zvolit správný postup při svařování. Práce s pigtaily s těsnou sekundární ochranou může být při odholování vlákna náročná, oproti tomu ochrany polotěsné či volné lze hladce z vlákna stahovat i po delších částech. Na každém pigtailu musí být na balení či přímo na pigtailu hodnota naměřeného útlumu a hodnota útlumu odrazu.
Typ konektoruST
Typ vláknaMM, 62.5/125, OM1
BroušeníUPC
ProvedeníSIMPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Dokumenty ke stažení
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický ST-ST, Simplex
Skladem
15,5 Kč18,8 Kč s DPH
Ochrana svaru, předsmrštěná, 60mm, 2,5mm
Skladem
4,30 Kč5,2 Kč s DPH