Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 1m, OM4

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 1m, OM4
161 Kč
195 Kč s DPH
Předpokládané naskladnění : 9.7.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
na dotaz
Osobně v Praze:
Store 'Praha' not found
Přepravní společností:
na dotaz
KódPO5DLCLC1OM4
PopisDiskuzeKe stažení
Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Standardně jsou patchcordy vyráběny v různých délkách a provedeních - simplex nebo duplex, singlemode nebo multimode, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm) a všemi typy konektorů. Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebiratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní. Všechny patchcordy je možné vyrobit i v zesílené variantě HEAVY DUPLEX.
Typ vláknaMM, 50/125, OM4
Kombinace konektorůLC-LC
BroušeníUPC-UPC
Délka1 m
ProvedeníDUPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Dokumenty ke stažení
Zákazníci k tomuto zboží kupují