Patch cord, flexibilní vlákno G.657.A2, armovaný, 9/125, SC/APC-SC/APC, simplex, 2m, bílý

PO9SSCASCAEZ
PO9SSCASCAEZ
PO9S_AR
166 Kč
200,9 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódPO9SSCASCA2EZAR
Popis

Optické simplexní patchcordy s armováním a G.657.A2 vláknem jsou vhodné řešení pro FTTh koncové připojení ONT jednotek, nebo do vysokohustotních rozváděčů, kde existuje riziko kritického ohybu.

Svojí konstrukcí plně vyhovují náročným prostředím, kde lze předpokládat mechanické poškození. Vlákno G.657.A2 je odolné vůči nežádoucím makroohybům až 0,75cm a zajistí tak bezchybný přenos světelného signálu i za ztížených přenosových podmínek.

Typ vláknaSM, 9/125, OS2 G.657A
Kombinace konektorůSC-SC
BroušeníAPC-APC
Délka2 m
ProvedeníSIMPLEX-ARMOVANÝ
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Alternativní produkty