Optický venkovní box, IP54, 12xSC sim. / LC dup., výkl. kazeta 24 svárů, 200x260x78mm

Optický venkovní box, IP54, 12xSC sim. / LC dup., výkl. kazeta 24 svárů, 200x260x78mm
Optický venkovní box, IP54, 12xSC sim. / LC dup., výkl. kazeta 24 svárů, 200x260x78mm
Optický venkovní box, IP54, 12xSC sim. / LC dup., výkl. kazeta 24 svárů, 200x260x78mm
Obrázek (17895)
756 Kč
914,8 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
pozítří
Přepravní společností:
24.5.
KódBOX12SCIP5412-A
Parametry
Typ/ProvedeníNástěnný
Počet svárů (max.)24
Počet konektorů (max.)12
Krytí (IP)54
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Předpokládané naskladnění : 15.6.
20,0 Kč 24,2 Kč s DPH
Adaptér optický LC-LC, Duplex ,UPC/PC, Singlemode
Skladem
49,0 Kč 59,3 Kč s DPH