Optický nástěnný rozvaděč, pro 48SC,E2000, LC, max. 96 svarů, šedý, výroba Ma-Fia s.r.o.

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
1 627,00 Kč
1 968,67 Kč s DPH
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódVONAS48SCMAF
Popis
Velký optický nástěnný rozvaděč, vytvořený ve spolupráci se zkušenými techniky. Dostatek prostoru pro montáž, vynikající vzhled, robustní provedení. - RAL 7035, RAL 9005 na objednání - Provedení: 48 SC pole - Rozměry: Š=470, V=440, H=95 mm - Hmotnost: 5 kg
Typ/ProvedeníNástěnný
Počet svárů (max.)96
Počet konektorů (max.)48
Krytí (IP)20
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
20,00 Kč 24,20 Kč s DPH
Adaptér optický LC-LC, Duplex ,UPC/PC, Singlemode
Skladem
49,00 Kč 59,29 Kč s DPH
Pigtail SC/APC 9/125 2m, G657A, těsná ochrana
Skladem
46,40 Kč 56,14 Kč s DPH
Pigtail E2000/APC SM 2m - Huber Suhner
Skladem
260,00 Kč 314,60 Kč s DPH
Pigtail LC/UPC 9/125 2m G.657A, těsná ochrana
Skladem
43,00 Kč 52,03 Kč s DPH