Optická FTTh průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku, 148x90x14 mm

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
75,4 Kč
91,2 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódZASOPT2SC1-A
ParametryDiskuze
Typ/ProvedeníZásuvka
Počet svárů (max.)2
Počet konektorů (max.)1
Krytí (IP)20
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický LC-LC, Duplex ,UPC/PC, Singlemode
Skladem
49,0 Kč 59,3 Kč s DPH