FIBARO Spínací modul 2, Single switch 2, Z-Wave Plus

Single_Switch_2_1
1 315,00 Kč
1 591,15 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódFGS-213 ZW5
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

Single Switch 2 modul je určeny k zapnutí a vypnutí zařízení nebo elektrických obvodů. Smart Module umožňuje ovládat jedno zařízení nebo obvod. Kompaktní velikost zařízení umožňuje instalovat výrobek do pouzdra jiných zařízení nebo instalační krabice pod vypínač/zásuvku. Zařízení lze ovládat pomocí Z-Wave sítě nebo přímo pomocí připojených tlačítek.

 

Co to umí

Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav, či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízení do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.

 

Jak Vám to pomůže

Díky spínači můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení, a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny.

Jednoduchá instalace

Již žádné komplikované instalace. Staší umístit spínací modul do zásuvky a připojit jej do současné instalace. Díky miniaturním rozměru modulu je možné jej umístit na mnoha místech.

Komfortnější zapojení

Spínací modul je vybaven zásuvkami se zvětšeným průřezem, což umožňuje připojit dráty s větším průměrem a výrazně tak zjednodušit proces instalace.

 

Silnější signál

Druhá verze spínacího modulu přichází s vylepšenou sílou signál, což Vám umožní více možností během instalace a zvýšení síťového pokrytí.

 

Notifikace o nepoužívaných zařízeních

Zapomněli jste v koupelně zapojenou žehličku na vlasy zatímco jste si odběhli do vedlejší místnosti? Spínací modul dokáže monitorovat elektrická zařízení, která se momentálně nepoužívají. Systém Vás bude informovat, pokud necháte zařízení zapnuté a umožní Vám jej vypnout na dálku.

 

Přívětivá konfigurace

Vestavěná RGB dioda je neocenitelným pomocníkem během procesu instalace. Dioda signalizuje zda byl modul přidán či odebrán ze sítě. Můžete také zjistit zda byla kalibrace nebo aktualizace modulu úspěšná.

 

Správa scén

Dokonce i ty nejkomplexnější akce mohou být aktivované prostřednictvím vypínače připojeného ke spínacímu modulu. Pouhým stisknutím tlačítka když vcházíte do místnosti, je to přirozené jako když rozsvěcujete světla.

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení