FIBARO Řídící jednotka HC Lite, Home Center Lite, OS4, Z-Wave Plus

HCL_Left
HCL_Left
HCL_2
HCL_3
Výprodej
2 000,00 Kč
2 420,00 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódFGHCL
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Home Center Lite firmy FIBARO je ekonomická verze miniaturní řídicí jednotka systémů domácí automatizace založených na bezdrátových prvcích s komunikací Z-Wave. Podobně jako předchozí model HC-2, umožňuje jednotka Home Center Lite řízení celého domu pomocí až 230 rádiových modulů z PC, tabletů a telefonů.

 

Neuvěřitelně kompaktní mozek domácnosti

Podařilo se vměstnat obrovské možnosti inteligentního systému do elegantní malé krabičky. Nemožné se stalo skutečností. Miniaturizace, minimalismus a moderní design se snoubí v Home Center Lite. Připojte napájení a jednotka je připravena k použití. Chcete-li spravovat svůj domov na dálku, stačí připojit také síťový kabel.

Klíčové vlastnosti

- správa až 230 zařízení
- výkonný a úsporný procesor Cortex A8
- komunikace přes Z-Wave a Ethernet

Větší kontrola nad domácími multimédii

Nový regulátor Home Center Lite umožňuje větší integraci domácích multimédií. Ovládejte Vaši TV, domácí kino, Hi-Fi a ostatní s FIBARO aplikací (nutná kompatibilita se systémem).

Řízení spotřeby

Díky vestavěné funkci pro správu spotřeby, můžete sledovat historii i aktuální spotřebu energie a rozpoznat zařízení, které má spotřebu nejvyšší. Podrobné statistiky jsou zpracovány do jasně srozumitelných grafů, které Vám pomohou porovnat výsledky a odhadnout celkové vyúčtování.

Objeví různá nebezpečí

FIBARO Vás bude okamžitě informovat o hrozícím požáru, povodni nebo úniku plynu. Uzavře vodu v případě netěsnícího potrubí. Při poškození přívodu plynu doma vyvětrá a informuje Vás o tom. V případě, že objeví pokus o vloupání, automaticky spustí alarm, informuje policii a podá živý náhled z kamer on-line.

Magická zahrada

Dobře udržovaný trávník před domem již nebude vyžadovat Vaši nejvyšší pozornost. FIBARO zalije zahradu přesně ve chvíli, kdy to bude potřeba. Navíc v závislosti na počasí také správným množstvím vody. FIBARO nenechá Vaše rostliny uschnout v horkém dni a zabrání přílišnému zalévání, když je vlhko.

Teplota dle Vašich představ

Zejména za chladných zimních dní není nic lepšího, než se vrátit do vyhřátého domova. A nemusíte kvůli tomu topit celý den. FIBARO začne včas, akorát než se vrátíte domů. Nastavte si teplotu v pokoji po ránu tak, aby se Vám snadněji vstávalo z postele. Na noc si nastavte teplotu, při které se Vám bude dobře usínat.

Geolokace

Váš domov vždy ví, kde Vy a Vaši rodinní příslušníci právě jsou. Když opustíte domov, systém vypne nepotřebná zařízení. Nebo simuluje Vaši přítomnost, aby odradil zloděje. Při výpočtu zpáteční cesty, bude systém upravovat teplotu a spustí naprogramované scénáře.

 

Kontrola a ovládání spotřebičů, oken i dveří

Nezapomněli jste na něco? Vypnout žehličku, zavřít vrata od garáže, zatáhnout žaluzie? Stavy všech senzorů, zařízení a jejich ovládání máte na jednom místě: ve Vaší dlani!

 

Celá historie ve Vašich rukou

S FIBARO systémem můžete sledovat, kolik času Vaše děti stráví u televizoru, počítače nebo herní konzole. Je to ideální řešení pro plánování - kolik hodin mohou Vaše děti hrát na počítači nebo sledovat své oblíbené filmy. Vytvořte rozvrhy nebo dálkově ovládejte provoz zařízení.

Oznámení na mobil

O všem, co se v domě stane, víte okamžitě, ať jste kdekoliv. HCL dokáže odeslat push notifikace či SMS zprávu na Váš tablet či mobilní telefon.

 

 

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení