FIBARO Chytrá zásuvka s měřením, Wall Plug E, Z-Wave Plus

Wall_Plug_E_Left_Top
Wall_Plug_E_Left_Top
Wall Plug18
Wall Plug4
Wall Plug20
Wall Plug23
1 281,00 Kč
1 550,01 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódFGWPE-102 ZW5
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Užitečná a jednoduchá

Bezdrátovou zásuvku můžete použít ke sledování a ovládání jakéhokoliv zařízení. Díky kompaktním rozměrům nebude překážet jiným zařízením. Po zapojení zařízení stačí jen zmáčknout tlačítko a pojmenovat si nový přírůstek v aplikaci FIBARO.

Výjimečně krásná

Zásuvka FIBARO je nejmenší a nejatraktivnější  zařízení svého typu na světě. Nemusíte ji schovávat za nábytek, její moderní vzhled naopak budou obdivovat všechny návštěvy.

Unikátní technologie

Ani stovky technických problémů, které bylo třeba vyřešit, nás nedonutily k žádnému kompromisu. Tento výrobek není pouhá vzdáleně ovládatelná zásuvka, je to opravdové inženýrské mistrovské dílo. Každá část byla vytvořena s nesmírnou přesností (maximální odchylka 3 nanometry) a zkoušena v extrémních podmínkách.

Kontrola a přehled

V aplikaci vidíte aktuální spotřebu každého zařízení i jeho historický vývoj. Snadno můžete porovnávat jednotlivé spotřebiče i celé místnosti. I z kanceláře zjistíte, jak dlouho děti hrají videohry či zdali jste nezapomněli vypnout televizi.

Užitečný pomocník

Křišťálový RGB LED kruh Vás informuje o aktuálním odběru změnou své barvy. Snadno si nastavíte limit pro každý spotřebič. Vestavěný zkoušeč dosahu sítě Vás sám upozorní v případě slabého signálu. Jelikož LED kruh svítí bleděmodrým nebo bílým světlem kdykoliv je zásuvka v elektřině, skvěle plní roli noční lampičky.

Děti i spotřebiče v bezpečí

Zásuvka FIBARO je vybavena vestavěnou krytkou, která zajišťuje ochranu Vašich dětí. Kromě toho Vás vestavěné teplotní čidlo varuje blikající fialovou, pokud teplota překročí 55°C. Toto varování se zobrazí rovněž v okamžiku, kdy zátěž přeroste povolené maximum 2,5 kW. Každá zásuvka je také vybavena speciálně navrženou bezpečnostní podložkou, která brání poškození tlakem, pokud by například někdo škubl za připojený kabel.

Hlášení poruch

Pomocí bezdrátové zásuvky můžete předejít poškození sítě či dokonce požáru v důsledku vady spotřebiče. Zásuvka Vás sama upozorní a zabrání zapojení poškozeného spotřebiče způsobujícího zkrat. Zároveň Vám ohlásí, pokud spotřebič nepracuje správně, a Vy tak včas zjistíte, že přestala chladit lednička.

Bezdrátová aktualizace

V případě aktualizací funkcí nemusíte zásuvku vytahovat ze zdi a ztrácet čas připojováním k počítači. Stačí jen zmáčknout příslušné tlačítko a modul aktualizovat bezdrátově pomocí aplikace či webového rozhraní.

  

Dostupná také ve verzi pro Apple HomeKit

FIBARO bezdrátová zásuvka je také dostupná v provedení pro Apple HomeKit, která komunikuje pomocí Bluetooth. Můžete ji ovládat přímo přes aplikaci Domácnost. Pozor, FIBARO produktová řada pro Apple HomeKit NENÍ kompatibilní s řídicími jednotkami Fibaro Home Center ani ostatními Fibaro produkty, které mezi sebou komunikují pomocí protokolu Z-Wave. Rádi byste je vzdáleně ovládali odkudkoliv na světě? Pak nezapomeňte na řídicí jednotku Home Center, se kterou také získáváte přístup k bezplatnému cloudu, možnost automatizovaných scénářů a vzdáleného ovládání odkudkoliv na světě.

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení