19", 2U, výsuvná vana pro 72 SC simplex, ,LC duplex, E2000, černá, výroba Ma-Fia s.r.o.

VO72SC2C
VO72SC2C
2U-1
2U-2
2U-3
2U-4
2U-5
1 260 Kč
1 524,6 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódVO72SC2C
PopisDiskuze
19" výsuvná vana pro všechny druhy konektorů. Uvnitř vany je trn pro upevnění kazety na sváry a dva držáky sloužící k uchycení tahového prvku kabelu. Vany jsou standardně dodávány s jedním šikmým a jedním rovným kabelovým vstupem. Dále vana obsahuje kabelovou průchodkou PG 13,5 a záslepku. Výsuvná část po otevření zůstane nakloněna pod úhlem 40° nebo ji lze jednoduše vyjmout. Rozměry: šířka: 482mm, výška: 88mm, hloubka: 250mm Použití: - Ukončení optického kabelu - Propojení optických tras - Propojení aktivních prvků - Možnost osazení pasivními prvky - Varianta vany pro ST/SC adaptory
Typ/Provedení19"
Počet svárů (max.)72
Počet konektorů (max.)72
Krytí (IP)20
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
203 Kč245,5 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
20,0 Kč24,2 Kč s DPH
Záslepka do SC portu
Skladem
3,00 Kč3,6 Kč s DPH