19", 1U, výsuvná vana pro 24 ST, černá, výroba Ma-Fia s.r.o.

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
740 Kč
895,4 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódVO24ST1C
PopisDiskuze
19" výsuvná vana pro všechny druhy konektorů. Uvnitř vany je trn pro upevnění kazety na sváry a dva držáky sloužící k uchycení tahového prvku kabelu. Vany jsou standardně dodávány s jedním šikmým a jedním rovným kabelovým vstupem. Dále vana obsahuje kabelovou průchodkou PG 13,5 a záslepku. Výsuvná část po otevření zůstane nakloněna pod úhlem 40° nebo ji lze jednoduše vyjmout. Rozměry: šířka: 482mm, výška: 44mm, hloubka: 250mm Použití: - Ukončení optického kabelu - Propojení optických tras - Propojení aktivních prvků - Možnost osazení pasivními prvky - Varianta vany pro ST/SC adaptory
Typ/Provedení19"
Počet svárů (max.)24
Počet konektorů (max.)24
Krytí (IP)20
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický ST-ST, Simplex
Skladem
17,0 Kč20,6 Kč s DPH
Pigtail ST/PC 9/125 2m
Skladem
43,0 Kč52,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 10m
Skladem
282 Kč341,3 Kč s DPH
Záslepka do ST portu
Skladem
3,00 Kč3,6 Kč s DPH