Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 2m

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 2m

další obrázky

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125,LSZH, 2x2mm, 2m

  • Kód: PO6DLCST2
  • Cena bez DPH: 215 
  • Cena s DPH: 260,15 Kč
  • DPH: 21%
cena bez DPH
215 Kč
Skladem: > 20 ks
expedice: do 24 hodin

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.
Standardně jsou patchcordy vyráběny v různých délkách a provedeních - simplex nebo duplex, singlemode nebo multimode, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm) a všemi typy konektorů.
Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebiratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní.
Všechny patchcordy je možné vyrobit i v zesílené variantě HEAVY DUPLEX.


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.