Novinky

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken celý článek

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem celý článek

Konference Olomouc 2016

Konference Olomouc 2016

Konference Olomouc 2016 celý článek

Odborný seminář Sítě FTTx v roce 2016

Odborný seminář Sítě FTTx v roce 2016

odborny-seminar-site-fttx-v-roce-2016 celý článek

Stěhování brněnské provozovny

Stěhování brněnské provozovny

Stěhování brněnské provozovny celý článek

Připravili jsme pro Vás nevídanou nabídku datových instalačních kabelů Cat.5e, UTP, s plášti PVC a LSOH.

Připravili jsme pro Vás nevídanou nabídku datových instalačních kabelů Cat.5e, UTP, s plášti PVC a LSOH.

Ma-Fia s.r.o. společně s renomovaným výrobcem kabelů Kabelovna Děčín Podmokly s.r.o pro Vás připravili nevídanou nabídku metalické kabeláže Cat.5e, UTP, s plášti PVC a LSOH. celý článek

Redukce průměru optických kabelů KDP

Redukce průměru optických kabelů KDP

Redukce průměru optických kabelů KDP celý článek

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank celý článek

Perfektní zafukovací kabely KDP 2-24 vláken, průměry 2-3,2mm........přesto jsme je ještě vylepšili !!!

Perfektní zafukovací kabely KDP  2-24 vláken, průměry 2-3,2mm........přesto jsme je ještě vylepšili !!!

Perfektní zafukovací kabely KDP 2-24 vláken, průměry 2-3,2mm........přesto jsme je ještě vylepšili !!! celý článek

Vybrané produkty

Montážní sada M5, 4x šroub M5, 4x matka, 4x podložka

Montážní sada M5 (4ks/ bal.), 12mm

Kód: SADAM5

Skladem: ANO

cena bez DPH
14 Kč

Kabel optický, A-D2YT, Flat DROP, 12 vl., 9/125, 1550N, plochá konstrukce...

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou určení k zavěšení, PE plášt, 12 vláken, singelmode,...

Kód: KO-12-9-AS0I

Skladem: ANO

cena bez DPH
15,40 Kč

Patch kabel CAT6 UTP PVC 5m šedý non-snag-proof C6-155GY-5MB

Patch kabel CAT6 UTP PVC 5m šedý.

Kód: 28410509

Skladem: ANO

cena bez DPH
78 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DSCSC2

Skladem: ANO

cena bez DPH
185,70 Kč

Pigtail ST/PC 50/125 2m, OM4

Pigtail ST/PC 50/125 2m, OM4

Kód: PIO5ST2OM4

Skladem: ANO

cena bez DPH
72,20 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCLC5OM3

Skladem: ANO

cena bez DPH
301 Kč

Mikrotrubička Mikrohard 10/8 primární, zelená

Mikrotrubička Mikrohard 10/8 primární, zelená

Kód: MKR10-8Z

Skladem: ANO

cena bez DPH
4,10 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 10m, OM4

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DSTST10OM4

Skladem: ANO

cena bez DPH
441 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DLCSC3

Skladem: ANO

cena bez DPH
225,30 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 5m, OM4

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCLC5OM4

Skladem: ANO

cena bez DPH
430 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.