Novinky

Najdete nás na ECOCu v Gothenburgu

Najdete nás na ECOCu v Gothenburgu

ECOC 2017 celý článek

Plzeň 2017

Plzeň 2017

Plzeň 2017 celý článek

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel celý článek

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti celý článek

Rozvaděče SFOS

Rozvaděče SFOS

Stali jsme se oficiálním distributorem sloupků SFOS celý článek

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

NOVĚ SKLADEM celý článek

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou celý článek

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM! celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Vybrané produkty

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 3m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DLCSC3OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
258 Kč

FTTH optický box, IP54, výklop. kazeta 12 svarů, pro 8xSC, LCD, držák pro PLC...

FTTH optický box, IP54, výklop. kazeta 12 svarů, pro 4xSC, LC, držák pro PLC splitter

Kód: BOX4SCIP54

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
473 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 9/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
194,30 Kč

Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Kód: SPLIT1/16PLC-SCA

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
952,30 Kč

Kabelová komora Hidrostank, 350x350mm, nosnost 40 tun, hloubka 400mm

Výroba EU, Certifikace TÜV

Kód: KMR-HT-35x35x40.

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
764,60 Kč

19' rozvaděč stojanový 42U/800x800 skleněné dveře

Tritón, 19" rozvaděč stojanový 42U/800x800 skleněné dveře

Kód: RMA-42-A88-XAX-A1

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
12 099 Kč

19' rozvaděč stojanový 27U/600x600 skleněné dveře

Tritón, 19" rozvaděč stojanový 27U/600x600 skleněné dveře

Kód: RMA-27-A66-XAX-A1

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
8 049 Kč

Záslepka do SC portu

Záslepka do SC portu

Kód: ZOSCMAF

Skladem: > 1000 ks

cena bez DPH
3 Kč

Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 350x350mm, bez zamykání, barva šedá

Víko plastové s rámem, 350x350mm pro komory Hidrostank, bez zamykání, barva šedá

Kód: VA15-HT-35x35

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
536,90 Kč

Kabel optický, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 50/125, OM2, LSOH, 3mm, Fca, KDP

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závěsu, LSOH plášť, 4 vlákna, multimode, (MM),...

Kód: KO-04-5-Z236

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
11,80 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.