Novinky

Výprodej 2F optického kabelu Z155

Výprodej 2F optického kabelu Z155

Výprodej 2F optického kabelu Z155 celý článek

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel celý článek

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti celý článek

Rozvaděče SFOS

Rozvaděče SFOS

Stali jsme se oficiálním distributorem sloupků SFOS celý článek

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

NOVĚ SKLADEM celý článek

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou celý článek

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM! celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Vybrané produkty

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCALCA3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
244,20 Kč

Patch cord E2000/APC-SC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 3m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-SC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 3m

Kód: PO9DE2ASC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 027,30 Kč

Zásuvka Solarix CAT6 UTP 1 x RJ45 pod omítku bílá

Nestíněná jednoportová zásuvka SX9 kategorie 6, bílá.

Kód: 23100097

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
126 Kč

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSCASC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
218,40 Kč

Pigtail SC/UPC 50/125 2m, OM3

Pigtail optický SC/UPC, MM, OM3, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5SC2OM3

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
56,80 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO6DLCST10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
323,30 Kč

Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCASCA1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
213,30 Kč

Kabelová komora Hidrostank, 350x350mm, nosnost 40 tun, hloubka 600mm

Výroba EU, Certifikace TÜV

Kód: KMR-HT-35x35x60.

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
1 055,10 Kč

Pigtail ST/PC 62,5/125 2m

Pigtail optický ST/PC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m

Kód: PIO6ST2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
44,70 Kč

Patch cord LC/APC-LC/UPC, Duplex, 9/125, 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCALC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
230,50 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.