Novinky

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě celý článek

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank celý článek

HIDROSTANK - zajímavá informace

HIDROSTANK - zajímavá informace

HIDROSTANK celý článek

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken celý článek

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem celý článek

Konference Olomouc 2016

Konference Olomouc 2016

Konference Olomouc 2016 celý článek

Odborný seminář Sítě FTTx v roce 2016

Odborný seminář Sítě FTTx v roce 2016

odborny-seminar-site-fttx-v-roce-2016 celý článek

Stěhování brněnské provozovny

Stěhování brněnské provozovny

Stěhování brněnské provozovny celý článek

Připravili jsme pro Vás nevídanou nabídku datových instalačních kabelů Cat.5e, UTP, s plášti PVC a LSOH.

Připravili jsme pro Vás nevídanou nabídku datových instalačních kabelů Cat.5e, UTP, s plášti PVC a LSOH.

Ma-Fia s.r.o. společně s renomovaným výrobcem kabelů Kabelovna Děčín Podmokly s.r.o pro Vás připravili nevídanou nabídku metalické kabeláže Cat.5e, UTP, s plášti PVC a LSOH. celý článek

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank celý článek

Redukce průměru optických kabelů KDP

Redukce průměru optických kabelů KDP

Redukce průměru optických kabelů KDP celý článek

Perfektní zafukovací kabely KDP 2-24 vláken, průměry 2-3,2mm........přesto jsme je ještě vylepšili !!!

Perfektní zafukovací kabely KDP  2-24 vláken, průměry 2-3,2mm........přesto jsme je ještě vylepšili !!!

Perfektní zafukovací kabely KDP 2-24 vláken, průměry 2-3,2mm........přesto jsme je ještě vylepšili !!! celý článek

Vybrané produkty

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m, OM4

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DLCSC2OM4

Skladem: ANO

cena bez DPH
377 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DLCSC2

Skladem: ANO

cena bez DPH
204,70 Kč

Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT5E STP černý 1U SX24-5E-STP-BK

Stíněný patch panel CAT5E 24 portů, černý.

Kód: 24064806

Skladem: ANO

cena bez DPH
1 310 Kč

Splitter PLC 1x4, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x4, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/4PLC

Skladem: ANO

cena bez DPH
299,70 Kč

Zásuvka optická 3M, na omítku hybridní, 8686

Zásuvka optická 3M, na omítku hybridní, 8686

Kód: ZASOPT3M8686

Skladem: ANO

cena bez DPH
89 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DSCSC2

Skladem: ANO

cena bez DPH
185,70 Kč

Spojovací box CAT6 STP 8p8c LSA+/Krone KRJS45-VEB6

Stíněný spojovací box CAT5E se svorkovnicí Krone, čtyřpárový.

Kód: 13180091

Skladem: ANO

cena bez DPH
156 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 2m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DLCST2OM3

Skladem: ANO

cena bez DPH
244,20 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCSC5

Skladem: ANO

cena bez DPH
235,60 Kč

FTTH optický box, výklopný kazeta s držákem pro 4 sv., 2xSC, LC duplex nebo...

FTTH optický box, výklopný organizer s držákem pro 4 svary, 4xSC, LC

Kód: BOX2SCD

Skladem: ANO

cena bez DPH
89,70 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.