Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m

další obrázky

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

  • Kód: PO5DSCSC2
  • Cena bez DPH: 185,70 
  • Cena s DPH: 224,70 Kč
  • DPH: 21%
cena bez DPH
185,70 Kč
Skladem: > 20 ks
expedice: do 24 hodin

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.
Standardně jsou patchcordy vyráběny v různých délkách a provedeních - simplex nebo duplex, singlemode nebo multimode, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm) a všemi typy konektorů.
Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebiratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní.
Všechny patchcordy je možné vyrobit i v zesílené variantě HEAVY DUPLEX.



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.