Produkty v kategorii Adaptéry MM 50/125 OM3

Adaptér optický LC-LC, Duplex, UPC/PC Multimode, OM3

Optický adaptér LC-LC, multimode (MM), OM3, duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, tyrkysový, keramická ferule

Kód: AOLCDMMOM3

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
60,20 Kč

Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC multimode, OM3

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), OM3, duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, tyrkysový, keramická ferule

Kód: AOSCDMMOM3

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
56,80 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, multimode, OM3

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), OM3, simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, tyrkysový, keramická ferule

Kód: AOSCSMMOM3

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
25,80 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.