Produkty v kategorii LC-LC

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 2m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DLCLC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
220,10 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DLCLC1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
206,40 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCLC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
261,40 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DLCLC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
233,90 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DLCLC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
330,20 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.