Produkty v kategorii SC-SC

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCSC2

Skladem: NE

cena bez DPH
199,50 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSCSC3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
209,80 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 1m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DSCSC1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
189,20 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSCSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
282,10 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 5m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DSCSC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
230,50 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.