Produkty v kategorii Pigtaily MM 50/125 OM4

Pigtail LC/UPC 50/125 2m, OM4

Pigtail LC/UPC 50/125 2m, OM4

Kód: PIO5LC2OM4

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
84,30 Kč

Pigtail ST/PC 50/125 2m, OM4

Pigtail ST/PC 50/125 2m, OM4

Kód: PIO5ST2OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
72,20 Kč

Pigtail SC/UPC 50/125 2m, OM4

Pigtail optický SC/UPC, MM, OM4, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5SC2OM4

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
72,20 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.