Produkty v kategorii FC

Pigtail ST/PC 9/125 2m

Pigtail optický ST/PC, MM, OS1, 9/125, 900µm, 2m

Kód: PIO9ST2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
43 Kč

Pigtail FC/UPC 9/125 2m

Pigtail optický FC/UPC, MM, OS1, 9/125, 900µm, 2m

Kód: PIO9FC2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
60,20 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.