Patch cord SC/APC-LC/UPC Duplex 9/125 1m

PO9DSCALC
202,90 Kč
245,51 Kč s DPH
Předpokládané naskladnění : 12.7.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódPO9DSCALC1
PopisKe stažení
Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Nejčastěji se používá k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Standardně jsou patchcordy vyráběny v různých délkách a provedeních - simplex nebo duplex, singlemode nebo multimode, tenký (od 2x1,8mm) nebo silný (až 2x2,8mm) a všemi typy konektorů. Konektory E2000, SC a LC jsou v duplexním provedení spojeny rozebiratelnou sponou, která umožňuje rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní. Všechny patchcordy je možné vyrobit i v zesílené variantě HEAVY DUPLEX.
Typ vláknaSM, 9/125, OS2 G.657A
Kombinace konektorůLC-SC
BroušeníAPC-UPC
Délka1 m
ProvedeníDUPLEX
Dokumenty ke stažení
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Adaptér optický LC-LC, Duplex ,UPC/PC, Singlemode
Předpokládané naskladnění : 2.9.
49,00 Kč 59,29 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
20,00 Kč 24,20 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Duplex, APC, Singlemode
Skladem
35,00 Kč 42,35 Kč s DPH
Pigtail SC/APC 9/125 2m, G657A, těsná ochrana
Skladem
46,40 Kč 56,14 Kč s DPH
Pigtail LC/UPC 9/125 2m G.657A, těsná ochrana
Předpokládané naskladnění : 12.7.
43,00 Kč 52,03 Kč s DPH
Optická kazeta KO1 pro 12 svarů, bílá, 152x102x8
Skladem
45,60 Kč 55,18 Kč s DPH
Alternativní produkty