Výprodej

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:28 produktů
Držák pro 1 svorkovnici 2/10 typ Krone
Výprodej
Skladem

41,0 Kč49,6 Kč s DPH
F konektor pro koaxiální kabel 6mm
Výprodej
Skladem

2,00 Kč2,4 Kč s DPH
Patch kabel Ecolan 2xRJ45 Cat.6 UTP 3m, šedý
Výprodej
Skladem

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m
62,0 Kč75,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
65,0 Kč78,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
70,0 Kč84,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m
76,0 Kč92,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m
95,0 Kč115,0 Kč s DPH
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
Akce
Skladem
Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm, přímá, do země
40,0 Kč48,4 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
Akce
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
21,0 Kč25,4 Kč s DPH
Kabel optický J/A-DQ(BN)H WBF, 2vl., 50/125, OM4, LSOH, AR02,  CLT, Eca, KDP
Výprodej
Skladem

CENA JE PLATNÁ POUZE PŘI ODBĚRU CELÉHO NÁVINU. PRO INFORMACE O NÁVINECH VOLEJTE SVÉMU OBCHODNÍKOVI.

3,00 Kč3,6 Kč s DPH
Attenuator ST/PC-ST/PC, SM, útlum 5dB
Výprodej
Skladem

100 Kč121,0 Kč s DPH
Attenuator ST/PC-ST/PC, SM, útlum 10dB
Výprodej
Skladem

100 Kč121,0 Kč s DPH
Optický box, IP20, výkl. management 24 svárů, průběžné vstupy, zámek šroubem, 192x127x50mm
Výprodej
Skladem
Optický box, IP20, výkl. management 24 svárů, průběžné vstupy, zámek šroubem, 192x127x50mm
250 Kč302,5 Kč s DPH
Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 4vl., 9/125, PE, Z339, 2,5mm, KDP
Výprodej
Skladem

6,50 Kč7,9 Kč s DPH
Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 24vl., 9/125, PE, Z366, 3,5mm, KDP
Výprodej
Skladem

CENA JE PLATNÁ POUZE PŘI ODBĚRU CELÉHO NÁVINU. PRO INFORMACE O NÁVINECH VOLEJTE SVÉMU OBCHODNÍKOVI.

15,0 Kč18,2 Kč s DPH