Výprodej

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:90 produktů
Držák pro 1 svorkovnici 2/10 typ Krone
Výprodej
Skladem

41,0 Kč49,6 Kč s DPH
Keystone Cat.5E, STP, samozářezový
Výprodej
Skladem

20,0 Kč24,2 Kč s DPH
Keystone modul Cat.6, UTP, zářez LSA, bílý
Výprodej
Skladem

20,0 Kč24,2 Kč s DPH
Patch kabel 2xRJ45 Cat.5E FTP 5m
Výprodej
Skladem

33,0 Kč39,9 Kč s DPH
Patch kabel 2xRJ45 Cat.5E FTP 7m
Výprodej
Skladem

35,0 Kč42,4 Kč s DPH
F konektor pro koaxiální kabel 6mm
Výprodej
Skladem

2,00 Kč2,4 Kč s DPH
Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 6m
Výprodej
Skladem

90,0 Kč108,9 Kč s DPH
Patch kabel Ecolan 2xRJ45 Cat.6 UTP 3m, šedý
Výprodej
Skladem

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
19" ISDN panel Solarix 25 x RJ45 černý 1U
Výprodej
Skladem
ISDN panel s 25 porty určený pro připojení uživatelských pracovišť k telefonní ústředně.
942 Kč1 140,3 Kč s DPH
Micos, Kryt kazet, zabezpečení vstupu
Výprodej
Skladem

200 Kč242,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m
62,0 Kč75,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
65,0 Kč78,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
70,0 Kč84,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m
76,0 Kč92,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m
95,0 Kč115,0 Kč s DPH
Kabel optický J/A-DQ(BN)H WBF, 6vl., 50/125, LSOH, AE02, CLT, Eca, KDP
Výprodej
Skladem
Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 6 vláken, multimode, (MM), 50/125, AE02, 5,4mm, KDP
6,00 Kč7,3 Kč s DPH
Kabel optický J-V(ZN)H  2G50/125  YEL  (1,8mm), 21S1, KDP
Výprodej
Skladem

CENA JE PLATNÁ POUZE PŘI ODBĚRU CELÉHO NÁVINU. PRO INFORMACE O NÁVINECH VOLEJTE SVÉMU OBCHODNÍKOVI.

0,50 Kč0,6 Kč s DPH
Kabel optický J-V(ZN)H  2G50/125 ORG (2,8mm), 28T1, Eca, KDP
Výprodej
Skladem

CENA JE PLATNÁ POUZE PŘI ODBĚRU CELÉHO NÁVINU. PRO INFORMACE O NÁVINECH VOLEJTE SVÉMU OBCHODNÍKOVI.

1,00 Kč1,2 Kč s DPH
Kabel optický J/A-VQ(ZN)H  24G62,5/125  WBF BLK, 5ET1, Eca, KDP
Výprodej
Skladem

CENA JE PLATNÁ POUZE PŘI ODBĚRU CELÉHO NÁVINU. PRO INFORMACE O NÁVINECH VOLEJTE SVÉMU OBCHODNÍKOVI.

3,00 Kč3,6 Kč s DPH