Splitter PLC 1x32, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Splitter PLC 1x32, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm
Výprodej
915 Kč
1 107,2 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódSPLIT1/32PLC-SCATE
PopisDiskuze

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jsou vyrobeny v konstrukci TUBE. Vyhovující dle Telcordia: GR-1209-CORE GR-1221-CORE RoHS TUBE.

 

Počet výstupů32
Typ konektoruSC/APC
ProvedeníTUBE
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: