Pigtail SC/APC 9/125 1m, G.657A, celobarevné, výprodej, různé barvy

PIO9SCACOLTE
Akce
23,0 Kč
27,8 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
zítra
Přepravní společností:
pozítří
KódPIO9SCA2COLTE
Záruka24 měsíců
ParametryDiskuze
Typ vláknaSM, 9/125, OS2, G.657A
BroušeníAPC
Typ konektoruSC
ProvedeníSIMPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: