Pigtail E2000/APC SM 2m - R&M

Obrázek
260 Kč
314,6 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
pozítří
Přepravní společností:
30.9.
KódPIO9E2A2RM
ParametryDiskuze
Typ konektoruE2000
Typ vláknaSM, 9/125, OS2, G.657A
BroušeníAPC
Typ ochranyTěsná
ProvedeníSIMPLEX
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují