Patchcordy

Typ vláknaKombinace konektorůBroušeníDélkaProvedení
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:264 produktů
Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 5m
Skladem
Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 1m
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m
133 Kč160,9 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 50/125 5m
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m
189 Kč228,9 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 9/125 5m
Skladem
Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m
231 Kč278,9 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 1m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m
133 Kč160,9 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m
133 Kč160,9 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 5m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 5m
Skladem
Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m
231 Kč278,9 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 5m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 1m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m
133 Kč160,9 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 62,5/125 5m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 5m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m
241 Kč291,4 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 5m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 9/125 1m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m
194 Kč235,1 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 9/125 5m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 5m
236 Kč285,1 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m
181 Kč219,0 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m
133 Kč160,9 Kč s DPH