Ostatní

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:15 produktů
Čelo 25x50mm pro modulární zásuvku SX3 a SX4 pro jeden keystone
Výprodej
Skladem
Čelo pro modulární zásuvku SX3 a SX4, bez dvířek. Rozměr 25 x 50 mm.
5,00 Kč6,05 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m
62,0 Kč75,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
65,0 Kč78,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
70,0 Kč84,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m
76,0 Kč92,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m
95,0 Kč115 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 12mm, do země
Výprodej
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 12mm, do země
35,0 Kč42,4 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
Výprodej
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
21,0 Kč25,4 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/APC, Simplex, 9/125, 2m 3mm diamerer, G.657A
Akce
Skladem
Patch cord SC/APC-SC/APC, Simplex, 9/125, 3m 3mm diamerer, G.657A
75,0 Kč90,8 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/APC, Simplex, 9/125, 3m 3mm diamerer, G.657A
Akce
Skladem
Patch cord SC/APC-SC/APC, Simplex, 9/125, 3m 3mm diamerer, G.657A
85,0 Kč103 Kč s DPH
Sonda S6 mikro 33kHz, 2m
Výprodej
Skladem
Mikrosonda S6 pro lokalizaci poruch
16 000 Kč19 360 Kč s DPH
Radiodetection C.A.T4+ přijímač
Výprodej
Skladem
Jste stavební firma nebo provádíte výkopové práce a potřebujete provádět průzkum před započetím výkopových prací nebo občas ověřit trasu stávající sítě? Pak toto je ten správný lokátor pro Vás! Vhodný též pro začátečníky v oboru trasování sítí.
26 000 Kč31 460 Kč s DPH
19", 1U, výsuvná vana pro 12 SC duplex, šedá, vybavená
Výprodej
Skladem
19", 1U, výsuvná vana pro 12 SC duplex, šedá, vybavená
400 Kč484 Kč s DPH
Optický box, IP20, výkl. management 24 svárů, průběžné vstupy, zámek šroubem, 192x127x50mm
Výprodej
Skladem
Optický box, IP20, výkl. management 24 svárů, průběžné vstupy, zámek šroubem, 192x127x50mm
250 Kč303 Kč s DPH
Splitter PLC 1x32, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm
Výprodej
Skladem

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jsou v...

915 Kč1 107 Kč s DPH