Optické splittery

Počet výstupůTyp konektoruProvedení
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:29 produktů
Splitter PLC 1x8, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm
Na dotaz

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

540 Kč 653,4 Kč s DPH
Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm
Na dotaz

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jsou v...

995 Kč 1 204,0 Kč s DPH
Splitter PLC 1x32, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/UPC, 0,9mm
Na dotaz

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

1 821 Kč 2 203,4 Kč s DPH
Splitter PLC 1x64, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm
Na dotaz

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

4 286 Kč 5 186,1 Kč s DPH
Splitter PLC 1x4, G.657.A1, PLC tube, in/out LC/UPC, 0,9mm
Skladem

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

339 Kč 410,2 Kč s DPH
Splitter PLC 1x8, G.657.A1, PLC tube, in/out LC/UPC, 0,9mm
Na dotaz

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

411 Kč 497,3 Kč s DPH
Splitter PLC 1x2, G.657.A1, PLC tube, in/out LC/UPC, 0,9mm
Na dotaz

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

278 Kč 336,4 Kč s DPH
Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out LC/UPC, 0,9mm
Skladem

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standartní délky IN/OUT vláken je 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm PLC splittery jso...

835 Kč 1 010,4 Kč s DPH
Splitter PLC 1x64, SM ABS box, in/out LC/APC, 2mm, 1m-1m, LSOH
Na dotaz

Allwave optické splittery pro PON použití. Možno osadit libovolnými konektory SC/UPC, SC/APC, LC/UPC,LC/APC,...

5 170 Kč 6 255,7 Kč s DPH