Optické sítě

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:27 produktů
Patch cord LC/APC-SC/APC, Duplex, 9/125, 6m
Výprodej
Skladem

90,0 Kč108,9 Kč s DPH
Attenuator SC/PC-SC/PC, SM, útlum 10dB
Výprodej
Skladem

100 Kč121,0 Kč s DPH
Patch cord SC-SC Simplex 9/125 10m
Výprodej
Skladem
Patch cord SC-SC Simplex 9/125 10m
60,0 Kč72,6 Kč s DPH
Micos, Kryt kazet, zabezpečení vstupu
Výprodej
Skladem

200 Kč242,0 Kč s DPH
Držák sloupový MIS 1 B sada 2ks
Výprodej
Skladem

128 Kč154,9 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 1m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m
62,0 Kč75,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m
65,0 Kč78,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 3m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m
70,0 Kč84,7 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 5m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 5m
76,0 Kč92,0 Kč s DPH
Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 10m
Výprodej
Skladem
Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 10m
95,0 Kč115,0 Kč s DPH
Nástroj na odizolování kabelů 2x3mm
Výprodej
Skladem

400 Kč484,0 Kč s DPH
Attenuator LC/PC-LC/PC, SM, útlum 5dB
Výprodej
Skladem

200 Kč242,0 Kč s DPH
Patch cord E2000/APC-FC/UPC, Simplex, 9/125, 1,5mm, 2m
Výprodej
Skladem

130 Kč157,3 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 12mm, do země
Výprodej
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 12mm, do země
35,0 Kč42,4 Kč s DPH
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
Výprodej
Skladem
Koncovka mikrotrubičky 7mm, do země
21,0 Kč25,4 Kč s DPH
Attenuator SC/PC-SC/PC, SM, útlum 5dB
Výprodej
Skladem

180 Kč217,8 Kč s DPH
Patch cord SC/UPC-SC/UPC, Duplex, 9/125, 15m
Výprodej
Skladem

180 Kč217,8 Kč s DPH
Patch cord FC/PC-ST/PC, Duplex, 50/125, 2,5mm, 1m
Výprodej
Skladem

50,0 Kč60,5 Kč s DPH
Patch cord SC/APC-SC/APC, Simplex, 9/125, 2m 3mm diamerer, G.657A
Akce
Skladem
Patch cord SC/APC-SC/APC, Simplex, 9/125, 3m 3mm diamerer, G.657A
75,0 Kč90,8 Kč s DPH