Optické sítě

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:811 produktů
Adaptér optický, LC-LC Duplex, APC, Singlemode
Skladem
Optický adaptér LC-LC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule
48,2 Kč58,3 Kč s DPH
Adaptér optický LC-LC, Duplex, UPC/PC, multimode
Skladem
Optický adaptér LC-LC, multimode (MM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule
35,0 Kč42,4 Kč s DPH
Adaptér optický LC-LC, Duplex ,UPC/PC, Singlemode
Skladem
Optický adaptér LC-LC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý, keramická ferule
44,7 Kč54,1 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Duplex, APC, Singlemode
Skladem
Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule
32,0 Kč38,7 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, APC, Singlemode
Skladem
Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s APC zabroušením, zelený, keramická ferule
18,6 Kč22,5 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC multimode
Skladem
Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule
18,8 Kč22,7 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC, Singlemode
Skladem
Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý, keramická ferule
23,8 Kč28,8 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, multimode
Skladem
Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule
10,4 Kč12,6 Kč s DPH
Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, Singlemode
Skladem
Optický adaptér SC-SC, singlemode (SM), simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, modrý, keramická ferule
15,5 Kč18,8 Kč s DPH
Adaptér optický ST-ST, Simplex
Skladem
Optický adaptér ST-ST, singlemode/multimode (SM/MM), simplexní, keramická ferule
15,5 Kč18,8 Kč s DPH
Pigtail LC/UPC 50/125 2m
Skladem
Pigtail optický LC/UPC, MM, OM2, 50/125, 900µm, 2m
39,4 Kč47,7 Kč s DPH
Pigtail SC/UPC 50/125 2m
Skladem
Pigtail optický SC/UPC, MM, OM2, 50/125, 900µm, 2m
39,4 Kč47,7 Kč s DPH
Pigtail ST/PC 50/125 2m
Skladem
Pigtail optický ST/PC, MM, OM2, 50/125, 900µm, 2m
39,4 Kč47,7 Kč s DPH
Pigtail LC/UPC 62,5/125 2m
Skladem
Pigtail optický LC/UPC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m
39,4 Kč47,7 Kč s DPH
Pigtail SC/UPC 62,5/125 2m
Skladem
Pigtail optický SC/UPC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m
39,4 Kč47,7 Kč s DPH
Pigtail ST/PC 62,5/125 2m
Skladem
Pigtail optický ST/PC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m
39,4 Kč47,7 Kč s DPH
Pigtail ST/PC 9/125 2m
Skladem
Pigtail optický ST/PC, MM, OS1, 9/125, 900µm, 2m
43,0 Kč52,0 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 2m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m
145 Kč175,5 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m
145 Kč175,5 Kč s DPH
Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 2m
Skladem
Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m
145 Kč175,5 Kč s DPH