Netatmo Single Valves, bezdrátová termostatická hlavice NAV-PRO, záruka 48 měsíců

NA-NAV-PRO-WEB-R
4roky
2 008,00 Kč
2 429,68 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
9.5.
Přepravní společností:
10.5.
KódNAV-PRO
Záruka48 měsíců
PopisKe stažení

 

Netatmo Single Valves jsou bezdrátové termostatické hlavice, která nabízí spoustu skvělých funkcí. Vytopte si příjemně dům, než přijdete domů nebo si pro každou místnost nastavte ideální teplotu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody těchto termostatických hlavic

  • Ovládání přes smartphon
  • Detekce otevřeného okna
  • Inteligentní regulace
  • Manuální zvýšení teploty
  • Ovládání hlasem

Ovládání přes smartphon

Bezdrátové termostatické hlavice můžete centrálně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu jednotlivé radiátory ve svém domě. Nastavte si teplotu ve všech místnostech podle svých potřeb, ať jste kdekoliv. Aplikace spolupracuje s OS IOS 9 nebo vyšší v zařízení iPhone, iPad a iPod nebo s OS Android 4,2 a vyšší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detekce otevřeného okna

Termostatická hlavice pozná otevřené okno, pozastaví vytápění v místnosti a vy tak ušetříte únik tepla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentní regulace

Termostatické hlavice regulují vytápění v jednotlivých místnostech v reálném čase. Pracují s nočním režimem, upravují vytápění dle úrovně slunečního svitu a svých potřeb.

Manuální zvýšení teploty

V každé místnosti si můžete nastavit přesnou komfortní teplotu podle svého přání, abyste se zde hned po příchodu cítili dobře s možností navýšení 3 hodin vytápění každé místnosti zvlášť. Snadno tak vytvoříte plán pro vytápění podle toho, jak vypadá váš všední den.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládání hlasem

Svůj termostat můžete ovládat i hlasem. Komunikuje přes Apple HomeKit, můžete tak vytápění ovládat hlasem. Ve svém telefonu musíte mít rozhraní Siri. Pak stačí pronést větu „Siri, zvyš teplotu v ložinici o 3 stupně".K ovládání termostatu budete potřebovat buď startovací sadu k termostatu, nebo termostat Netatmo Smart.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová termostatická hlavice. Možnost ovládání pomocí aplikace (zdarma) nebo ručně. Schopnost přizpůsobit se vašemu stylu vytápění. V případě potřeby můžete teplotu manuálně zvýšit po dobu 3 hodin. Zobrazení teploty v reálném čase. Skvělé pro úsporu energie. Životnost baterie až 2 roky. Vyměnitelné barvy. Režimy – Noční, Komfort, Eco, komfort Plus, Rozpoznání otevřeného okna, Boost, Inteligentní regulace.

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

VýrobceNetatmo