FIBARO Walli Zásuvka USB, USB Outlet

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
728 Kč
880,9 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
6.6.
Přepravní společností:
24.5.
KódFGWU-021
Záruka24 měsíců
Popis

Nastavte si svou oblíbenou barvu u LED pásku

Kromě zapínání a vypínání můžete světla jednoduše ztlumit nebo zapnout předvolený režim (světelnou scénu). Díky barevnému LED RGBW pásku si může každý z vás nastavit svou oblíbenou barvu. Jsou precizně a kvalitně zpracované, se smyslem pro detail a krásu.

Ovládejte světla třeba i z postele

Ovládání světel nebylo nikdy jednodušší. Můžete si vybrat - stisknout tlačítko na zdi anebo nemusíte ani vstávat ze židle. Světla jednoduše regulujete pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu, dotykovém panelu či na televizním ovladači, případně hlasovým povelem přes asistenty Amazon Alexu, či Google Assistant. Přijeli jste zrovna do práce a nevíte, jestli jste doma zhasli nebo jestli rychlovarná konvice nezůstala zapnutá? Žádný problém. Všechno máte vždy pod kontrolou ve Vašem chytrém mobilu nebo třeba i chytrých hodinkách - odkudkoliv, kdekoliv.

Udělejte si tu pravou domácí pohodu

Romantika, odpolední relax nebo světlo na práci. Intenzitu světla jednoduše měníte na jedno stisknutí pomocí Walli stmívače. Všechny žaluzie v místnosti stáhnete najednou na jeden povel. Můžete klidně stáhnout nebo roztáhnout rolety v celé domácnosti. Anebo Vám otevře bránu do garáže. Po náročném pracovním dni se vrátíte domů, na jedno kliknutí zavřete garážovou bránu, vypnete světla na dvoře a zapnete vytápění garáže. Není to scéna ze sci-fi filmu, ale běžný den, a to díky FIBARO Walli.

 

Cestu v noci Vám ukáže Walli

Zásuvky a vypínače FIBARO Walli mají kolem svého středu barevný RGBW LED kroužek. V noci tak nemusíte bloudit pokojem a hledat vypínač, malé děti se zase nebudou bát ve svých postýlkách nebo při cestě na toaletu. Ale nebojte, kdyby Vás to mělo rušit, podsvícení lze v nastavení vypnout. Když budete ráno opouštět dům, nemusíte mít obavy, že necháte doma rozsvíceno. FIBARO Walli spínač a Walli zásuvka to za Vás vyřeší. Jednoduše světla vypnete na dálku odkudkoliv pomocí mobilní aplikace nebo z Vašich chytrých hodinek.

Kontroluje spotřebu elektrické energie, automatizuje

Tón barvy RGBW LED pásku na zásuvkách a vypínačích Vám ukazuje spotřebu elektrické energie. V přehledné mobilní aplikaci si pak můžete dohledat toho největšího žrouta. Dostaňte své náklady pod kontrolu, klidně hned dnes. Walli chytrá zásuvka je napojená na Váš FIBARO systém a může spolupracovat s ostatními spotřebiči. Například, když záplavové čidlo detekuje nežádoucí vlhkost, zásuvka automaticky spustí čističku vzduchu, která je k zásuvce připojená. Všechno probíhá samo, automaticky.

Kompatibilita

FIBARO Walli je kompatibilní s předními částmi jiných výrobců: GIRA System 55 (Standard 55, E2, Event, Event Clear), Legrand Céliane nebo Schneider Odace. Máte-li už osazené zásuvky těmito vypínači a nechcete o ně přijít, nic není ztraceno. S využitím redukce si horní část můžete nechat, a "vnitřek" osadit inteligentní FIBARO součástkou.

 

Vypínače a zásuvky

 

Walli chytrá zásuvka

Walli outlet type F

Chytrá elektronická zásuvka typu F (český typ), která pomáhá řídit a ovládat připojená zařízení.  Je vybavena RGBW LED kroužkem, který Vás informuje o aktuální spotřebě. Maximální zatížení je 3680W.

Více info ZDE

 

Walli žaluziový modul

Walli Roller Shutter

Chytrý žaluziový modul, který Vám umožní řídit bránu, žaluzie, závěsy a přednastavené scénáře pouhým jedním kliknutím. Nastavte si dvě různé barvy podsvícení pro ještě snadnější užívání.

Více info ZDE

 

Walli spínací modul

Walli Switch

Chytrý spínač s integrovaným tlačítkem používaný s jedním nebo dvěma nezávisle řízenými relé. Funguje tedy i jako dvojitý spínací modul. Určeno pro rychlou instalaci do zásuvek. Je vybaven LED kroužkem a funkcemi modulů FIBARO. Zasílá oznámení o poruše elektrického zařízení.

Více informací ZDE

 

Walli stmívač

Walli Dimmer

Chytrý stmívač osvětlení s integrovaným spínačem světla. Pracuje s komerčně dostupným zdrojem světla, jakou jsou: LED diody, kompaktní lampy, tradiční a halogenové žárovky. Modul je vybaven měřením výkonu, spotřeby energie a automatickou kalibrační funkcí.

Více info ZDE

 

Standardní vypínače a zásuvky

 

 Walli Ethernet zásuvka

Walli N Ethernet outlet

Dvojitá ethernetová zásuvka vybavená 2 zásuvkami RJ45 Cat.6. Použití pro standardní ethernetové zástrčky. Malá tloušťka mechanismu přenechává větší prostor pro dráty. Dokonale ladí s mechanismy ostatních prvků řady Walli ve více-rámečcích.

Více info ZDE

 

Walli USB zásuvka

Walli N USB Outlet

Zásuvka s nezávislou dvojitou nabíječkou USB, nabíjecí proudem 2400mA (celkem). 2 USB zásuvky typu A pro rychlé nabíjení dvou zařízení. Snadná montáž do standardní elektrické krabice. Dokonale ladí s mechanismy ostatních prvků řady Walli ve více-rámečcích.

Více info ZDE

 

Walli TV-SAT zásuvka

Walli N TV-SAT Outlet

Vysoce kvalitní TV-SAT zásuvka s 2 SAT konektory a 1 TV konektorem. Jednoduchá instalace bez nářadí. Malá tloušťka mechanismu dává větší prostor pro dráty. Dokonale ladí s mechanismy ostatních prvků řady Walli ve více-rámečcích.

Více info ZDE

 

Příslušenství

 

 

 

 

 

 

 

  

 

VýrobceFibaro