FIBARO Řídící jednotka HC 3, Home Center 3, OS5, Z-Wave Plus, WiFi

L_packshot_HC3_3_RGB
L_packshot_HC3_3_RGB
Home Center 3_01
Home Center 3_03
Home Center 3_04
11 500 Kč
13 915,0 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
8.6.
Přepravní společností:
26.5.
KódFGHC3
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Nejnovější a nejpokročilejší řídicí jednotka od Fibara. Kromě zcela nového výkonného hardware také podporuje nejen Z-Wave Plus, ale také Zigbee, WiFi, Bluetooth a Nice rádio.

 

Stabilita a jedinečný výkon

 

 

Objevte chytrou domácnost bez limitů

Na základě mnohaletých zkušeností a zpětné vazby od uživatelů a instalátorů FIBARO je Home Center 3 nejpokrokovější jednotkou inteligentních domácností na světě. Moderní a spolehlivé zařízení, které Vám umožní snadno ovládat všechny funkce inteligentního domova - pouhým stisknutím tlačítka, gestem nebo slovem. To vše bez nutnosti stavebních úprav.

Jedinečný přístup ke kvalitě

Jednotka Home Center 3 je od začátku navržena tak, aby vyhovovala těm nejnáročnějším zákazníkům a byla schopna pracovat 24/7. Je vybavena integrovanými anténami o vysokém výkonu a funkcí proaktivního upozornění na možné selhání komponent. Oproti staršímu modelu Home Center 2 nabízí až dvojnásobný výkon, nadstandardní zabezpečení a funguje i bez internetového připojení.

 

Bezpečnost na prvním místě

Můžete si být jisti, že Vaše data a přístupy jsou efektivně chráněny na té nejvyšší úrovni. Díky sofistikovanému systému zabezpečení, které poskytuje bezpečnou autentizaci, šifrování dat i komunikaci, garantuje Home Center 3 komplexní ochranu dat, kterou znáte např. z internetového bankovnictví.

Vše v jednom

Moderní svět Smart Home je o kompatibilitě zařízení. Přidat Vaše současná zařízení od ostatních výrobců do ekosystému FIBARO je hračka. Integrovat můžete zařízení od mnoha populárních značek a přizpůsobit si tak celý systém na míru Vašim potřebám. Podporované technologie jsou Z-Wave Plus, WiFi, ZigBee a Nice rádio.

Funguje i bez připojení k internetu

S jednotkou Home Center 3 nemusíte mít obavy z výpadků internetového připojení. Vaše domácnost si zachová své funkce chytré domácnosti dokonce i bez něj. V případě, že nebude dostupné připojení k internetu, stále je funkční komunikace přes protokol Z-Wave uvnitř Vaší domácnosti.

Ovládání vždy po ruce

Mobilní aplikace Home Center Vám umožní ovládat Vaši inteligentní domácnost odkudkoliv na světě pomocí smartphonu (dostupné pro iOS i Android). Ovládat můžete také slovem pomocí hlasové asistentky Siri, Google Assistant nebo Amazon Alexa. Na cestách autem pak lze využít podporu CarPlay a Android Auto. Jednoduchost a uživatelskou přívětivost aplikace dokazuje i ocenění 2019 CES Innovation Award.

  

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení
Alternativní produkty