FIBARO Pohybové čidlo, Motion Senzor, Z-Wave Plus

Motion_Sensor_Left
Motion_Sensor_Left
Motion Sensor_22
Motion Sensor_12
Motion Sensor_20
Motion Sensor_24
Motion Sensor_27 (1)
Motion Sensor_5
1 300 Kč
1 573,0 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
pozítří
Přepravní společností:
24.5.
KódFGMS-001
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

Motion Sensor je univerzální, Z-Wave Plus kompatibilní, multifunkční snímač. Zařízení má vestavěný pohybový senzor, teplotní čidlo a čidlo osvětlení. Dále, pomocí detekce vibrací, může to detekovat narušení čidla nebo zemětřesení.

 

Klíčové funkce

Připomene Vám aktivování alarmu

Zapomněli jste doma zapnutou žehličku, rozsvícená světla či aktivovat alarm? FIBARO pohybový senzor při absenci pohybu v domě spolu s Home Center spustí předem nastavený scénář: upozorní Vás nebo sám automaticky aktivuje alarm, zavře okna, zhasne světla, vypne nepotřebná zařízení a sníží teplotu vytápění.

Pozná, kdo se hýbe

Díky ultra citlivému senzoru rozezná pohyb domácích mazlíčků od pohybu lidí. Nemusíte se tak bát zbytečných poplachů. Rozezná dokonce i počet osob. Je-li vás v místnosti víc, může se například zvýšit výkon ventilace.

Inteligentní chůvička

Vypne noční lampičky poté, co Vaše dítě usne. Vaše dítě se nebude bát a Vy se nebudete muset starat o účty za elektřinu. Pokročilé nastavení umožní při probuzení zapnout ztlumené světlo a zahrát oblíbenou ukolébavku.

 

Regulace teploty

Teplota na úrovni stropu se liší od teploty u podlahy. Pokud máte detektor na stropě, lze jej snadno nastavit, aby tento rozdíl bral v potaz a topení bylo přesné. Pro efektivní regulaci teploty spolupracují různé moduly s čidlem teploty v místnosti.

Pokročilý ochránce

Detektor pohybu je sám vybaven ochranou proti krádeži. Jakýkoliv pokus ho přemístit nebo změnit úhel jeho pohledu spustí poplach a Vy o tom budete vědět okamžitou notifikací. Jako jeden z mála produktů svého druhu dokáže spolu s pohybem detekovat i zemětřesení.

 

Ví, co dělat

Nabízí nekonečné možnosti při integraci s dalšími zařízeními. Ráno pozná, že vstáváte, spustí hudbu a roztáhne žaluzie, vyvětrá, stačí nastavit. Ve večerních hodinách může automaticky zapnout světla, spustí záznam a kamera pošle video do Vašeho mobilního telefonu.

 

Dostupný také ve variantě pro Apple HomeKit

Detektor pohybu (FIBARO Z-Wave), můžete ovládat pomocí řídicí jednotky Home Center, se kterou také získáváte přístup k bezplatnému cloudu a možnost automatizovaných scénářů, vzdáleného ovládání odkudkoliv na světě. Detektor pohybu pro Apple HomeKit (Bluetooth) můžete ovládat pomocí mobilní aplikace Domácnost. Pozor! Jedná se o různé produktové řady, které nejsou vzájemně kompatibilní.

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení