FIBARO Modul pro řízení RGBW LED, RGBW Controller 2, Z-Wave Plus

RGBW_1
1 315 Kč
1 591,2 Kč s DPH
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
ihned
Přepravní společností:
30.5.
KódFGRGBWM-442 ZW5
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

RGBW Controller je univerzální, se Z-Wave kompatibilní RGB/RGBW regulátor používající PWM výstupní signál, dovolující ovládat LED, RGB, RGBW pásky, halogenová světla a větráky. Ovládaná zařízení mohou být napájena stejnosměrným proudem 12 nebo 24 V.

 

Co to umí

Univerzální regulátor kompatibilní s RGBW i RGB. Dokáže vzdáleně i lokálně ovládat LED pásky, 12 i 24 V LED zdroje. Navíc k němu můžete připojit 4 až 10 V senzory (teplotní čidlo, větrný senzor, senzor osvětlení, CO2 atp.). Lze jej použít i jako stmívač pro halogenové žárovky. Přenáší informace o svém stavu a spotřebě energie. Umožňuje vzdálené ovládání pomocí jiných Z-Wave zařízení. Lze ovládat tlačítky i otočnými voliči.

 

Jak Vám to pomůže

Dejte průchod svojí fantazii při výzdobě místnosti. Nastavte si osvětlení, které vytvoří ideální atmosféru pro každou příležitost. S RGBW modulem máte k dispozici 3 miliony barev. Oproti klasickým RGB kanálům má i kanál pro bílé světlo, který umožňuje přidat pastelové barvy. Navíc díky čtyřem analogovým vstupům může přenášet informace z různých senzorů. Váš domov bude reagovat podle situace. Rozsvítí, až bude tma, při špatném vzduchu vyvětrá, vytáhne žaluzie, pokud se zvedne vítr atp.

 

 

 

 

VýrobceFibaro
Dokumenty ke stažení