FIBARO Intercom vrátník, Intercom

Intercom-Left-Top
Intercom-Left-Top
intercome_01
04
11
14 019 Kč
16 963,0 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
8.6.
Přepravní společností:
26.5.
KódFGIC-001
Záruka24 měsíců
Popis

 

Intercom je smart videovrátný, který nabízí široké možnosti využití. K dispozici má nahrávání videozáznamu se zvukem, hlasových zpráv, rozhovorů a živé sledování. Pohodlí zajistí konektivita Bluetooth, ovládání hlasem, dálkové ovládání přes aplikaci a zadávání PIN kódu. Vyznačuje se nočním viděním. Zaznamenává každý pokus o krádež, špatně zadaný PIN a podezřelou aktivitu a následně Vás o tom informuje. Pro připojení využívá port Ethernet a bezdrátové technologie Bluetooth a Wi-Fi.

 

K čemu FIBARO Intercom slouží?

Víte, co se děje okolo Vašeho domu? Vaše pohodlí a bezpečí jsou pro nás prioritou. Mějte pod kontrolou okolí svého domu a užívejte si zasloužené pohodlí a klid. Když zařízení zaznamená nečekaný pohyb nebo pokus o vniknutí do Vašeho domova, upozorní Vás. Zároveň také spustí alarm, který nezvaného návštěvníka odradí.

 

Pro Vaše bezpečí

Propojte Intercom se systémem FIBARO a budete mít přehled o tom, že Vaše děti dorazily domů ze školy nebo z kroužků. Nemějte strach z toho, že nevíte, co se děje. Když Vaše zařízení zaznamená nečekaný pohyb, okamžitě Vás upozorní. Dozvíte se také, pokud se někdo pokusí dostat do Vašeho domu bez znalosti PIN kódu. Intercom nezvaného návštěvníka vyfotí a fotografii Vám pošle do e-mailu.

 

Dveře jsou Vám otevřeny

FIBARO Intercom se naučí rozpoznávat Váš hlas a umožní Vám tak otevřít dveře i s rukama plnýma nákupních tašek. Díky technologii Bluetooth Vám FIBARO Intercom otevře automaticky bránu nebo dveře, když se dostatečně přiblížíte k domu. Svým blízkým a členům rodiny můžete udělit unikátní PIN kód, který jim umožní vstup do domu. Této funkce můžete využít i v případě, že zaměstnáváte zahradníka nebo paní na úklid.

 

Vše v jedné přehledné aplikaci

Mějte přehled o všech událostech, otevřete dveře na dálku, nebo spravujte nastavení FIBARO Intercomu kdykoliv a odkudkoliv. Stačí Vám jen připojení k internetu. Upravte si nastavení podle představ. Sledujte pohledy z více kamer najednou. Otevřete dveře nebo bránu na dálku. Projděte si historii toho, co se dělo.

 

Propojení se systémem FIBARO

Připojte FIBARO Intercom k nahrávacímu systému a získejte možnost nahrávat vše, co se děje na Vašem pozemku, když jste zrovna pryč. Při propojení s důvěryhodným serverem můžete kdykoliv uložit nahrávky. Buďte doma v naprostém bezpečí.

 

Kompatibilní s DoorBird

Pokud Vám nevyhovuje FIBARO Intercom, systém FIBARO je také plně kompatibilní s dveřními stanicemi značky DoorBird. Můžete tak získávat živý obraz z kamery nebo odemykat vstupní branku na dálku ze systému FIBARO.

 

 

 

 

 

VýrobceFibaro