FIBARO chytré tlačítko zelené, The Button, Z-Wave Plus

The_Button_Left_1_105
The_Button_Left_1_105
TheButton_25
TheButton_8
TheButton_11
TheButton_15
TheButton_9
Zvolte variantu
Barva
1 095 Kč
1 325,0 Kč s DPH
Skladem ext.
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brně:
31.5.
Přepravní společností:
1.6.
KódFGPB-105 ZW5
Záruka24 měsíců
PopisKe stažení

 

Button je kompaktní, baterií napájené zařízení standardu Z-Wave Plus. Umožňuje Vám ovládat další zařízení v Z-Wave síti a také spouštět scény v systému FIBARO. Různé akce mohou být spouštěny jedním až pěti kliknutími nebo podržením tlačítka. V režimu Panik tlačítka jakékoli stisknutí vyvolá poplach v systému FIBARO. Díky malým rozměrům a bezdrátové komunikaci může být FIBARO Button pohodlně umístěno kdekoliv, třeba vedle postele či pod stolem.

 

Jednodušeji už to nejde

FIBARO The Button je unikátní bezdrátové tlačítko, pomocí kterého můžete jedním stiskem ovládat jakékoliv zařízení ve Vašem domácím systému FIBARO, či spouštět naplánované akce a sekvence. Odcházíte z domu a nechcete zapínat mobilní aplikaci? Stiskněte tlačítko u dveří a můžete v klidu odejít. FIBARO se o zbytek postará.

 

Stylový pomocník

Ať už umístíte FIBARO tlačítko kamkoliv, vždy budete stylovou součástí interiéru. Vyberte si jednu z mnoha barevných variant, podle Vašeho vkusu. Díky unikátnímu povrchu se tlačítko neztratí ani v pokoji Vašich dětí, které na něj mohou bez problému malovat a vylepšit jej podle svého.

 

Vždy po ruce

Zábava, ale zároveň užitečnost. To jsou základní přednosti tlačítka FIBARO. Můžete jej využít například na spuštění scény "Jdu spát", jako pomocníka k nemocné babičce, která jedním stisknutím přivolá Vaši pomoc, nebo jako rychlý způsob zavolání taxi. Využití je jen na Vás.

 

Snadná instalace, snadné ovládání

Instalace je jednoduchá jako samostatné používání Tlačítka. Nastavení je už jen čistě na Vás. Po každém stisknutí Vám může přijít notifikace na Vaše mobilní zařízení a Vy tak budete neustále v obraze. Tlačítko rozpozná až 6 různých akcí. Jedno stisknutí může rozsvítit světla, dvě stisknutí mohou aktivovat klimatizaci a podržení Tlačítka může spustit připravenou scénu.

 

Dostupný také ve verzi pro Apple HomeKit

Bezdrátové tlačítko můžete ovládat přímo přes aplikaci Domácnost pro Apple HomeKit. FIBARO Tlačítko pro Z-Wave ovládáte pomocí aplikací FIBARO, přes řídicí jednotku Home Center.  S tou získáváte přístup k bezplatnému cloudu, možnost automatizovaných scénářů a vzdáleného ovládání odkudkoliv na světě.

 

 

 

VýrobceFibaro
BarvaZelená
Dokumenty ke stažení